Képeslapkészítő pályázat – eredményhirdetés


Nagy örömmel tapasztaltuk, hogy ebben az évben is sok gyermek vett részt városunk hagyományos, Az én karácsonyom című karácsonyi képeslapkészítő pályázatán.

Rengeteg szép képeslapot kaptunk, nagy feladat volt kiválasztani azokat, amelyek a legközelebb állnak a karácsony üzenetéhez. A pályázaton részt vettek a Bicske Városi Óvoda tagóvodái, a Szent László Általános Iskola alsó tagozatosai, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola tanulói, valamint három vidéki pályamunka is érkezett.

A beérkezett 139 képeslapból került ki idén is Bicske hivatalos üdvözlőlapja.

A fődíjat a Bicske Városi Óvoda Kakas Tagóvoda, Kisvakond csoportjába járó nyolc kisgyermek kapta a közösen készített óriási alkotásért.

Bak Csanád
Lukács Kende
Mohácsi Vivien
Izidor Bence
Hegyi Bianka
Kerekes Dalma
Sárvári Ábel
Zab Írisz

 

További 75 pályamunkát díjaztunk:
Haga Hanna (Bicske Városi Óvoda, Mókus csoport)
Baudisz Alexa (Bicske Városi Óvoda, Mókus csoport)
Facskó Zselyke (Bicske Városi Óvoda, Mókus csoport)
Varga Hanna Léna (Bicske Városi Óvoda, Mókus csoport)
Takács Henrik Leopold (Bicske Városi Óvoda, Ficánka csoport)
Tankó Dominik (Bicske Városi Óvoda, Ficánka csoport)
Tulogdi Réka (Bicske Városi Óvoda, Ficánka csoport)
Akli Zoé (Bicske Városi Óvoda, József Attila Tagóvoda, Süni csoport)
Nagy Júlia Jelka (Bicske Városi Óvoda, József Attila Tagóvoda, Süni csoport)
Knáb Soma (Bicske Városi Óvoda, József Attila Tagóvoda, Süni csoport)
Akli Diána (Bicske Városi Óvoda, József Attila Tagóvoda, Lepke csoport)
Sinógli Gergő (Bicske Városi Óvoda, Kakas Tagóvoda, Napsugár csoport)

Nagy Luca Léna (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 1.a osztály)
Szolga Csenge (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 1.b osztály)
Horváth Zétény (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 1.b osztály)
Szegedi Sára (Petőfi Sándor Általános Iskola, Csabdi, 1.b)
Horváth Botond (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.a osztály)
Földes Nóra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.a osztály)
Bauer Csenge (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.a osztály)
Hajlinger Larion (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Szabó Nóra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Ipach Flóra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Horváth Zsolna (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Káhn Zora (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Deák Balázs (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Obolér Fanni (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Schubert Adél (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.b osztály)
Blaskó Villő (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.c osztály)
Kulifai Anna (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.c osztály)
Facsar-Veszeczky Mandula Zorka (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.d osztály)
László Sára (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 2.d osztály)
Vincze Mercédesz (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Erdei Liliána (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Bognár Mia (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Gorzás Luca (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Hangya Petra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Réfi Regina (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.a osztály)
Nagy Hanna (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.b osztály)
Horváth Péter (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.c osztály)
Szabó Eszter (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 3.c osztály)
Szegedi Dorottya (Petőfi Sándor Általános Iskola, Csabdi, 3. osztály)
Réz Alexandra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.a osztály)
Horváth Rebeka (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.a osztály)
Farkas Béla Bence (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.c osztály)
Bogdán Virág (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.c osztály)
Szabó Lilianna (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.c osztály)
Szonda Noémi (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.c osztály)
Semperger Zóra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 4.c osztály)
Obolér Petra (Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, 6.b osztály)
Nagy Fruzsina (Vajda János Általános Iskola, Vál, 6.a)
Pálfi Nimród (Szent László Általános Iskola, 1. osztály)
Cseresnyés Anna (Szent László Általános Iskola, 1. osztály)
Szabó Buda (Szent László Általános Iskola, 1. osztály)
Zihár Alíz (Szent László Általános Iskola, 2. osztály)
Zahár Boróka (Szent László Általános Iskola, 2. osztály)
Nógrádi Emma (Szent László Általános Iskola, 2. osztály)
Juhász Berta (Szent László Általános Iskola, 2. osztály)
Sinógli Péter (Szent László Általános Iskola, 2. osztály)
Csallai Huba (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Végh-Horváth Zsombor (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Mecséri Blanka (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Schönberger Bence (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Nagy Boróka Emma (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Bánffy Lilla (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Éhmann Bertalan Antal (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Knáb Laura (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Huszár Mátyás Gábor (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Ilyés Pál (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Goda Olivér (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Huszár Fülöp Károly (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Milu Csenge Eszter (Szent László Általános Iskola, 3. osztály)
Dáné Virág (Szent László Általános Iskola, 4. osztály)
Rudas Anna Petra (Szent László Általános Iskola, 4. osztály)
Horváth Kamilla (Szent László Általános Iskola, 4. osztály)
Tóth Dorka Lujza (Szent László Általános Iskola, 4. osztály)

Valamennyi résztvevő egy-egy csokoládéban részesült lelkes munkájáért.

Boldog ünnepet kívánok mindenkinek!