2017/18 | www.bicskemuvhaz.hu

2017/18


HÉTFŐ

 

10.00-11.00

Szenior örömtánc  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Varga Edit)


10.30-11.30

Csiribiri torna

(Vezeti: Szabó Zsuzsanna)


14.00-16.00

 "Életet az éveknek" nyugdíjas klub 

(Vezeti: Horváth Jánosné)


16.00-17.00

Fazekas klub (kéthetente)

A Batthyány-kastély fazekasműhelyében

(Vezeti: Kiss Irén) 


17.00-19.00

Magyar Nótakedvelők Klubja 


16.30-18.00

 "Bicske színe-java" filmes kreatív műhely

foglalkozása, a TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában. 

(Vezeti: Kun Zoltán)


17.00-19.00

Fürge ujjak

(Minden hónap első hétfőjén, vezeti: Rácz Imréné)


17.00-19.00 

Népi díszítőművészeti szakkör

(Minden hónap utolsó hétfőjén - Vezeti: Szebényi Zsoltné)

 

 

KEDD

 

13.00-15.00

Barátság Nyugdíjas Klub 

(Vezeti: Medvei Ida)


16.30 – 17.30

Aerobic

(Fiatalok Háza - vezeti: Berecz Botondné)


17.45-18.45

Piloxing  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Farkas Mónika)


17.00-19.00

Kővágó Antal Kertbarát Kör 

Minden hónap első keddjén - (Vezeti: Lukács Róbert)


17.15 

Színházbarátok köre

(alkalmanként - vezeti: Kiss Irén)


17.00-21.00

Hastánc 

(Vezeti: Könczöl Szilvia)

 

 

SZERDA

 

10.30-11.30 

Ringató

(Vezeti: Szöllősiné Himberger Edit)


15.00-17.00 

Egészségügyből Nyugdíjba Vonultak Klubja

(Minden hónap első szerdáján – vezeti: Denkingerné Heltai Csilla)


16.00-18.00

Polgári Nyugdíjas Klub

(Minden hónap második szerdáján - vezeti: Kónya Imre)


16.00-18.00

Őrangyal Klub

Minden hónap harmadik szerdáján (Vezeti: Balla Hajnal és Szarka Istvánné)


18.00 – 19.30

Jóga


18.00-19.00

Szenior örömtánc  

(Vezeti: Varga Edit)

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

10.00-11.00

Szenior örömtánc  

(Vezeti: Varga Edit)


16.17 – 17.15 

Akrobatikus rock and roll klub gyerekeknek

(Vezeti: Fodor Noémi)


17.00-19.00

"Bicske mutogató" fotós szakkör 

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Richter Gábor)


16.30 – 17.30

Pilates

(Fiatalok Háza – vezeti: Berecz Botondné)


17.45-18.45

Zumba  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Farkas Mónika)


18.45-19.45

Strong by Zumba  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Farkas Mónika)

 

 

PÉNTEK

 

 16.00-18.00

"Lenyomatok" képzőművészeti kreatív műhely 

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Németh Éva)


17.00-19.00

Képzőművészeti kör 

(Vezeti: Némáné Nagy Júlia)


17.00 -18.00

Társastánc kezdőknek

(Fiatalok Háza – vezeti: Vida Renáta)


18.00 – 19.00

Társastánc haladóknak

(Fiatalok Háza - vezeti: Vida Renáta)

 

 

SZOMBAT

 

9.00-13.00

Csillagszeműek Táncegyüttes bicskei gyermek csoportjai

(Vezeti: Mayer Orsolya)