Állandó programok 2016/17


HÉTFŐ

 

10.00-10.30

Csiribiri torna

(Vezeti: Szabó Zsuzsanna)


14.00-16.00

"Életet az éveknek" nyugdíjas klub

(Vezeti: Horváth Jánosné)


15.30-16.15

"Apró talpak" gyermek néptánccsoport

(Vezeti: Südiné Pató Zsuzsanna) 


16.00-17.00

Fazekas klub (kéthetente)

A Batthyány Kastély fazekasműhelyében

(Vezeti: Kiss Irén) 


16.15-17.00

Mazsorett gyerekeknek

(Vezeti: Südiné Pató Zsuzsanna)


17.00-19.00

Magyar Nótakedvelők Klubja

(Vezeti: Mónos László)


16.30-18.00

 "Bicske színe-java" filmes kreatív műhely

foglalkozása, a TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Kun Zoltán)


17.00-19.00

Fürge ujjak

(havonta)

(Vezeti: Rácz Imréné)


17.00-19.00

Népi díszítőművészeti szakkör

(havonta)

(V: Szebényi Zsoltné)

 

 

KEDD

 

13.00-15.00

Barátság Nyugdíjas Klub

(Vezeti: Medvei Ida)


16.30-17.30

Aerobic

(Fiataok Háza - vezeti: Berecz Botondné)


17.00-19.00

Kővágó Antal Kertbarát Kör

Minden hónap első keddjén.

(Vezeti: Lukács Róbert)


17.15

Színházbarátok köre

(alkalmanként)

(Vezeti: Kiss Irén)


17.00-21.00

Hastánc

(Vezeti: Könczöl Szilvia)

 

 

SZERDA

 

10.00-11.00

Ringató

(Vezeti: Szöllősiné Himberger Edit)


15.00-17.00

Egészségügyből Nyugdíjba Vonultak Klubja

Minden hónap első szerdáján

(Vezeti: Denkingerné Heltai Csilla)


16.00-18.00

Polgári Nyugdíjas Klub

Minden hónap második szerdáján

(Vezeti: Kónya Imre)


16.00-18.00

Őrangyal Klub

Minden hónap harmadik szerdáján

(Vezeti: Balla Hajnal és Szarka Istvánné)


18.00-19.00

Jóga

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

10.00-11.00

Baba-mama jóga

(Vezeti: Pető Dnna)


16.15 - 17.15

Akorbatikus rock and roll klub gyerekeknek

(Vezeti: Fodor Noémi)


17.00-19.00

"Bicske mutogató" fotós szakkör

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Richter Gábor)


16.30-17.30

Pilates

(Fiatalok Háza - vezeti: Berecz Botondné)


18.00-19.00

Zumba 

(Vezeti: Farkas Mónika)

 

 

PÉNTEK

 

16.00-18.00

"Lenyomatok" képzőművészeti kreatív műhely

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Németh Éva)


17.00-19.00

Képzőművészeti kör

(Vezeti: Némáné Nagy Júlia)


17.00-18.00

Senior tánc

(Fiatalok Háza - vezeti: Vida Renáta)


18.00-19.00

Társastánc

(Fiatalok Háza - vezeti: Vida Renáta)

 

 

SZOMBAT

 

9.00-12.00

Csillagszeműek Táncegyüttes bicskei gyermek csoportja

(Vezeti: Mayer Orsolya)