Állandó programok 2015/16 | www.bicskemuvhaz.hu

Állandó programok 2015/16


Hétfő

 

9.30-10.30

Csiribiri torna

(Vezeti: Szabó Zsuzsanna)


14.00-16.00

"Életet az éveknek" nyugdíjas klub

(Vezeti: Horváth Jánosné)


15.30-16.15

"Apró talpak" gyermek néptánccsoport

(Vezeti: Südiné Pató Zsuzsanna)


16.00-17.00

Fazekas klub (kéthetente)

(Vezeti: Kiss Irén)


16.15-17.00

Mazsorett gyerekeknek

(Vezeti: Südiné Pató Zsuzsanna)


17.00-19.00

Magyar Nótakedvelők Klubja

(Vezeti: Mónos László)


16.30-18.00

 "Bicske színe-java" filmes kreatív műhely

foglalkozása, a TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Kun Zoltán)


17.00-19.00

Fürge ujjak

(havonta)

(Vezeti: Rácz Imréné)


17.00-19.00

Népi díszítőművészeti szakkör

(havonta)

(V: Szebényi Zsoltné)


18.00-20.00

Boldogság Klub

(havonta)

(Vezeti: Dr. Moldován Ilona)


18.30-20.00

Josquin kamarakórus

(Vezeti: Csizmadia László)

 

 

Kedd

 

10.00-12.00

Borsóka baba-mama klub

(havonta)

(Vezeti: Mészáros Veronika)


13.00-15.00

Barátság Nyugdíjas Klub

(Vezeti: Medvei Ida)


17.00-19.00

Kővágó Antal Kertbarát Kör

(Vezeti: Lukács Róbert)

Minden hónap első keddjén.


17.15

Színházbarátok köre

(alkalmanként)

(Vezeti: Kiss Irén)


17.00-21.00

Hastánc

(Vezeti: Könczöl Szilvia)


17.00-19.00

Biofókusz fotóklub

(Vezeti: Adravecz Tamás)

Minden hónap első keddjén.

 

 

Szerda

 

10.00-11.00

Ringató

(Vezeti: Szöllősiné Himberger Edit)


15.00-17.00

Egészségügyből Nyugdíjba Vonultak Klubja

(Vezeti: Denkingerné Heltai Csilla)

Minden hónap első szerdáján


16.00-18.00

Polgári Nyugdíjas Klub

(Vezeti: Kónya Imre)

Minden hónap második szerdáján


16.00-18.00

Őrangyal Klub

(Vezeti: Balla Hajnal és Szarka Istvánné)

Minden hónap harmadik szerdáján

 

 

Csütörtök

 

15.00-17.00

"Bíbicfészek" állatbarát és természetvédelmi szakkör

A szakkör foglalkozása a TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0370 számú pályázatunk, a Kicsengetés (Játszva tanulunk, tanulva játszunk) című projektünk fenntartási szakaszában.

(Vezeti: Unyié Nagy Éva)

Helyszín: Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola


16.15-17.15

Akorbatikus rock and roll klub gyerekeknek

(Vezeti: Fodor Noémi)


17.00-19.00

"Bicske mutogató" fotós szakkör

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Richter Gábor)


18.00-19.00

Zumba 

(Vezeti: Farkas Mónika)

 

 

Péntek

 

16.00-17.00

Kézműves Klub

(Vezeti: Kiss Irén)


16.00-18.00

"Lenyomatok" képzőművészeti kreatív műhely

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

(Vezeti: Németh Éva)


16.00-19.00

Fabrika

A szakkör foglalkozása a TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0370 számú pályázatunk, a Kicsengetés (Játszva tanulunk, tanulva játszunk) című projektünk fenntartási szakaszában.

(Vezeti Németh Éva)

Minden hónap harmadik péntekjén.


17.00-19.00

Képzőművészeti kör

(Vezeti: Némáné Nagy Júlia)

 

 

Szombat

 

9.00-12.00

Csillagszeműek Táncegyüttes bicskei gyermek csoportja

(Vezeti: Mayer Orsolya)