Állandó programok 2014/15 | www.bicskemuvhaz.hu

Állandó programok 2014/15


Hétfő

 

09.15

Csiribiri babatorna


 

14.00

„Életet az éveknek” nyugdíjas klub

Vezeti: Horváth Jánosné 


15.30

„Apró Talpak” gyermek néptánccsoport

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


16.00  

Fazekas klub (kéthetente)

TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0370

Helyszín: Batthyány-kastély

Vezeti:Kiss Irén


16.15

Mazsorett gyerekeknek

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


17.00

Magyar Nótakedvelők Klubja

Vezeti: Mónos László


17.00

Fürge ujjak

Vezeti: Rácz Imréné


17.00

Népi díszítőművészeti szakkör

Vezeti: Szebényi Zsoltné


18.30  

Josquin kamarakórus

Vezeti: Csizmadia László

 

 

 

Kedd

 

10.00

Borsóka Baba-Mama Klub

Vezeti: Hornyák Ágnes


13.00  

„Barátság” nyugdíjas klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


17.00  

Hastánc

Vezeti:Könczöl Szilvia


17.00  

Kővágó Antal Kertbarát Kör

Vezeti: Lukács Róbert


17.15  

Színházbarátok köre

Vezeti: Szarka Istvánné

 

 

 

Szerda

 

10.00

Ringató

Vezeti: Szöllősiné Himberger Edit


13.00

Kistérségi Nyugdíjas Klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


16.00  

Polgári nyugdíjas klub

Vezeti:Kónya Imre


16.00  

 „Őrangyal” klub

Vezeti:Balla Hajnal és Szarka Istvánné


18.00  

Bicskei Hagyományok Táncformáció

Tánccsoportot vezeti: Gémesi Zoltán

 

 

 

Csütörtök

 

16.15

Akrobatikus rock and roll klub gyerekeknek

Vezeti: Fodor Noémi


17.30  

Sakk szakkör

Vezeti: Báder Levente, mesterjelölt sakkozó


18.30  

Zumba

Vezeti:Farkas Mónika

 

 

 

Péntek

 

16.00  

Kézműves klub

Vezeti: Kiss Irén


16.00

„Mesélő kövek” képzőművészeti kreatív műhely

A TÁMOP-3.2.3/A-11-1-2012-0019

Vezeti: Németh Éva


16.00

Fabrika

Kézműves szakkör

A TÁMOP-3.2.13-12/1-2012-0370

Vezeti: Németh Éva


17.00  

Képzőművészeti kör

Vezeti: Némáné Nagy Júlia


18.00  

Boldogság klub

Vezeti: dr. Moldován Ilona

 

 

 

Szombat

 

9.00

Csillagszeműek Táncegyüttes bicskei gyermek csoportja

Vezeti: Mayer Orsolya


15.00  

Játszóház

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén

 

 

 

Vasárnap

 

10.00  

Családi vasárnap

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén