Állandó programok 2012/13 | www.bicskemuvhaz.hu

Állandó programok 2012/13


Hétfő

 

10.00 - 14.00

Jogpont (minden hónap első hétfőjén)

Jogi tanácsadó: dr. Hortobágyi Tibor


14.00

"Életet az éveknek" nyugdíjas klub

Vezeti: Horváth Jánosné


15.30

"Apró talpak" - gyermeknéptánc

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


16.00

Fazekas klub (kéthetente)

Helyszín: Batthyány kastély műhelye

Vezeti: Kiss Irén


16.30

Mazsorett

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


16.30

"Láttatok" filmes kreatív műhely

Vezeti: Kun Zoltán


17.00

Magyar Nótakedvelők Társasága

Vezeti: Mónos László


17.00

Fürge ujjak kézimunka szakkör

Vezeti: Rácz Imréné


17.00

Népi díszítőművészeti szakkör

Vezeti: Szebényi Zsoltné


18.30

Josquin kamarakórus

Vezeti: Csizmadia László

 

 

 

 

Kedd

 

10.00

Magocska - dalocska  gyermekklub

Vezeti: Kerekesné Vincze Judit


13.00

"Barátság" nyugdíjas klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


16.15

"Bicstext" e-sajtó kreatív műhely

Vezeti: Jóna Dávid


17.00

Kővágó Antal Kertbarát Kör

Vezeti: Kovács Bálint


17.00

Hastánc

Vezeti: Könczöl Szilvia


17.15

Színházbarátok köre

Vezeti: Szarka Istvánné

 

 

 

 

Szerda

 

13.00

Kistérségi Nyugdíjas Klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


16.00

Polgári Nyugdíjas Klub

Vezeti: Kónya Imre


18.00

Gombaismereti tanfolyam ÚJ

Vezetik: Auer Péter és Lukács Zoltán

 

 

 

 

Csütörtök

 

14.00-18.00

Jogpont (minden hónap harmadik csütörtökjén)

Jogi tanácsadó: dr. Hortobágyi Tibor


17.00

Sakkszakkör

Vezető: Báder Levente


18.00

Zumba fitness

Vezeti: Kramarik Éva

 

 

 

 

Péntek

 

10.30

Maminbaba – hordozós latin fitness

Vezeti: Oláh-Berezvai Ágnes


16.00

Kézműves klub

Vezető: Kiss Irén


17.00

Képzőművészeti kör

Vezeti: Némáné Nagy Júlia


16.00

"Mesélő kövek" képzőművészeti kreatív műhely

Vezeti: Németh Éva


18.00  

Filmklub (alkalmanként)

 

 

 

 

Szombat

 

9.00

Csillagszemű táncegyüttes bicskei csoportja

Vezeti: Mayer Orsolya


9.00

"Az óceánrepülőktől a csillagokig" fotós kreatív műhely

Vezeti: Kósa László


9.00

Néptáncsuli

Helyszín: Zeneiskola

Vezeti: Strack Orsolya


9.00    

KARIKAtúra túrakör és Bakancs túraklub

Vezeti: Kun Zoltán


13.00

Személy- és vagyonőri tanfolyam

ORFK vizsgával - OKJ: 33 891901

A jelentkezés folyamatos. Információ: 06-20/919-0578

Vezeti: Kovács Ferenc


15.00

Játszóház

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén 

 

 

 

 

Vasárnap

 

Családi vasárnap

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén